Güvenlik

Kredi kart bilgileriniz Artebella Sanat Ürünleri sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSLşifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

Artebella Sanat Ürünleri alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz.Artebella Sanat Ürünleri sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

Artebella Sanat Ürünleri alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı Artebella Sanat Ürünleri sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

Artebella Sanat Ürünleri sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. Artebella Sanat Ürünleri tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

Artebella Sanat Ürünleri sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

Artebella Sanat Ürünleri sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.